Partynia Dulcza Wlk Ruda Zgórsko

PRZEDSZKOLADA

Udostępnij

PRZEDSZKOLADA

W dniu 19.06. 2024 r. pod hasłem „KAŻDY O TYM WIE! CHCESZ BYĆ ZDROWYM RUSZAJ SIĘ !” Niepubliczne Przedszkole „Ku Przyszłości” świętowało PRZESZKOLADĘ. W Przedszkoladzie brały udział dzieci ze wszystkich przedszkoli prowadzonych przez Stowarzyszenie „Ku Przyszłości”  w Partyni. Spotkanie zostało rozpoczęte od przywitania wszystkich przedszkolaków przez Panią Dyrektor Marię Napieracz oraz wodzireja Marka Dubiela. Kolejnym punktem imprezy była prezentacja tanecznych rozgrzewek przygotowanych przez wszystkie grupy przedszkolne.

Po zakończonej prezentacji w ogrodzie przedszkolnym odbyły się konkurencje sportowe, w których mogli zmierzyć się mali sportowcy. Były to dyscypliny sportowe tj.: PIŁKA NOŻNA: "Mam tę moc, mam tę moc! Gole strzelam dzień i noc!"  KOSZYKÓWKA: "Do kosza rzucamy, punkty zbieramy!" PIŁKA RĘCZNA: " Kto celuje ten zyskuje." BIEGI Z PRZESZKODAMI: "Biegnij, skacz i o podium walcz." SIATKÓWKA: "Zwinne ręce mamy, więc z łatwością wygrywam." SKOK W DAL: "Hop, hop do góry skaczemy jak kangury."

Na zakończenie spotkania przedszkolaki wspólnie bawili się do znanych wszystkim dzieciom piosenek. Całe spotkanie sprawiło dużo radości małym i dużym uczestnikom.

 

19 czerwca 2024
# Partynia 

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21

Kontakt

Stowarzyszenie Ku Przyszłości
Partynia 71 A,
39-310 Radomyśl Wielki
stowarzyszenie@kuprzyszlosci.eu
14 681 09 53

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe